Co o sobě říci? Snad to, že jsem povahou dobrodruh a v kvádru a kravatě mě potkáte opravdu jen náhodou (pokud si vzpomínám, oblékl jsem je pouze v den maturity… a vlastně ještě na vojně jakožto vycházkový stejnokroj 🙂 )
Od dětství mě fascinovala příroda a s ní spojené cestování. Inspirací pro mé první dobrodružné výpravy mi byly knihy Jaroslava Foglara, Karla Maye i E.T.Setona.
Zamiloval jsem si vandrování českou krajinou a v roce 2014 si užil i beskydský Špacír (procházka 100km za 24h přes beskydské kopečky).
Díky nečekaným životním změnám jsem si v roce 2015 nakonec splnil i svůj dávný dětský sen vyrazit na dobu neurčitou někam do divočiny. A tak jsem strávil čtvrt roku na Zakarpatské Ukrajině, z toho dva měsíce sám s batohem na zádech (o radostech a strastech tohoto putování se můžete dočíst na cesta.plocr.cz)
Můj zájem o přírodu se časem rozšířil o téma přírodního stavitelství a soběstačného života.

Člověk je stvořen žít harmonicky a šťastně k čemuž patří příjemné a čisté prostředí, zdravé potraviny z místních zdrojů, šetrné a ohleduplné nakládání s přírodou, stejně tak jako vědomé prožívání a radost z každého okamžiku.

cesta po Ukrajině s Fallon